fbpx

Aile Şirketinizde Mutluluk İmkansız Değil!

Kurumsallaşmanın temelde ne olduğunu anlamak için lütfen önce yukarıdaki videomu izleyin.

Sonrasında aile şirketinizin tam gereksinimlerini karşılayacak doğru bir planlama için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurun, size geri dönüş yapalım.

Aile şirketlerinde sorunlar bazen iş ile değil aile ve iş arasındaki bağlardan ve çeşitli görüş ayrılıklarından kaynaklanır. Bu sorunlar da işler çok iyi gidiyor, sürekli yükseliyor olsa dahi huzuru bozar. Zaman içerisinde aile meseleleri ailenin geleceği ve servetini tehlikeye sokar hale getirir.

Bu bir cam tavan etkisidir. Büyümek için önünüz açık olmasına rağmen büyüyemezsiniz. İş zaman içerisinde genişleyen aileye yetmez, hepsinden kötüsü bu sorunların üstesinden gelebilmek için bireyler bir masa etrafında toplandığında iletişim dahi güçleşir.

Ben kökleri 1920’lere dayanan dört nesillik sanayici bir aileden geliyorum. İhtiyacınızın ne olduğunu emin olun çok iyi biliyorum. Çocukluğum ve gençliğim aile şirketlerinin içinde geçti. Bütün bu ve daha fazlası sorunları inanın çok gördüm. Pek çok aile şirketine yardımcı oldum.

Biliyorum bu problemlerden bir an önce kurtulmak istiyorsunuz. Zira belirli bir noktaya gelmiş hemen her aile şirketi benzer problemleri yaşarlar. Bu sorunları da doğru teşhis edip doğru süreçlerden geçtiklerinde çözerler. Ve yine şunu biliyoruz ki görmezden gelen aileler de dağılır  ve/veya ortada bir şirket kalmaz. Öncelikle şu an bu yazıları okuyor olmanız farkındalığınızın olduğunu ve gelişmeye açık olduğunuzu gösteriyor.

Doğru ve Gerçekçi Yaklaşım!

Öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor ki kurumsallaşma denince zamansız hazırlanmış bir aile anayasası ya da bir kaç seanslık bir çalışma sanılanın aksine sağlayacağı düşünülen faydadan çok zaman kaybettirir. Kurumsallaşma bir süreçtir. Bu süreçte pek çok noktaya şirketin ihtiyaçları ve ailenin yapısı göz önünde bulundurularak tek tek değinilmesi gerekir.

Aile şirketlerinin büyük bir kısmının farkında olmadığı ve çözümü yanlış yerlerde arayıp para ve en önemlisi zaman kaybetmesinin nedeni tam olarak budur.

Biz sizi özel olarak dinleyip ihtiyaçlarına uygun modeli ortaya koyuyoruz. Dünyanın başarılı aile şirketlerinde ne yapılıyorsa bizde de benzerini bulacak ve 21nci yüzyılda dünyanın neresinde şirketinize uygun ne varsa bizlerden onu alacaksınız.

Gelin çok geç olmadan Aile şirketinizin geleceğini  güvenceye alalım.

Ön görüşme ve fiyat teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurun.

Danışmanlık başvuru formu