fbpx

Huzurla Kurumsallaşın

Aile Şirketinizin
Geleceğini Koruyalım

Aile şirketlerinin geleceğini şekillendirmek isteyen değerli iş sahipleri ve aile şirketleri üyeleri, sınırlı sayıda katılımcı için özel bir webinara davetlisiniz:

“Tunç Vidinli ile Aile Şirketleri Anayasası”.

Yaklaşık 1 saat sürecek olan bu etkinlikte, aile şirketlerinin kurumsallaşması ve aile anayasası konularında önemli bilgiler paylaşılacaktır.

Etkinliğimize katılmak için aşağıdaki formu doldurun! Formu dolduran katılımcılara, kurumsal iletişim departmanımız tarafından detaylar ve katılım bilgileri için dönüş sağlanacaktır. Webinar sırasında, aile şirketlerinin başarılı bir gelecek inşa etmesi için izlemesi gereken stratejiler ve yöntemler ele alınacaktır. Etkinliğin sonunda ise, katılımcıların sorularına yanıtlar verilecektir.

Webinar Başvurusu

Aile Şirketinizin Geleceğini
Garantiye Alın

Şirketinizin olması gerekenden çok daha iyi yerlerde olabileceğini sahada gözlemliyorsunuz ama potansiyelini gerçekleştirmek için aşamadığınız bazı dar boğazlar var. Şirketinizin geleceği için endişe ediyorsunuz ve ne olacak bu şirket diye içten içe çözüm arıyorsunuz. Aile şirketinizde bir takım durumların yolunda gitmediğinin ve sürdürülebilir olmadığın farkındasınız.