fbpx

Aile Şirketinizin Geleceği İçin Kapsamlı Bir Yol Haritası

aile-sirketiniz-batmasin

Tunç Vidinli'den Size Çağrı...

Aile şirketinizin geleceği için ne yapabileceğinizi mi arıyorsunuz? İster bir aile şirketinin sahibi olun isterseniz de bir girişimci. Her iki durumda da bu kitabı kesinlikle okumalısınız. Aile şirketlerinin sıkça yaşadığı aile içi anlaşmazlıklardan ve yanlış yönetimden kaynaklanan pek çok sorunu nasıl çözebileceğinize dair size ışık tutacak kapsamlı bir rehber.

Aile şirketleri danışmanı olarak içinde büyüdüğüm aile şirketleri geleneğiyle yönetim bilimlerinin güncel yaklaşımlarını gündelik yaşamınızda kullanabilmeniz için sizlere aktarıyorum. Ailenizin mirasını ve işletmenizin geleceğini güvence altına almak için bu değerli kaynağı keşfetmenizi dilerim. Aile şirketinizin nesiller boyu başarıya ulaşması için şimdi bir atın.

Aile Şirketiniz Batmasın!

Kitabı Okuyanlar Neler Söylediler?

kitapta anlatılanlar yıllara dayalı tecrübe ve bilgi birikimi ile bizlere aktarılmış. Tunç hocama bu uzun ve karanlık serüvenimde önüme ışık tuttuğu ve destek olduğu için cok ama cok teşekkür ederim.

Eren Gökçe

Ticaretin içinde olanlar için oldukça ufuk açıcı bir eser

Nismus

Geleneksel devam eden şirketler için içinde acı reçeteleri barındıran güzel bir kitap.

Mustafa taha kılınç

Geçmişten, bugünümüze kadar gelen bir çok aile şirketini ve o şirketin yöneticilerini tam isabet ile analiz eden, aile şirketlerinin geleceğine tuttuğu ışık ile de önümüzü aydınlatan bu kitap için Tunç Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum. Dikkat; kitabı okurken aynada kendinize konuşuyormuş gibi hissedeceksiniz 🙂

KY-3531481

Aile şirketinin bir ferdi olarak okudum bu kitabı, ve Tunç bey çok iyi yansıtmış içimizi 🙂 Yılların verdiği gözlem ve yaşanmışlıkla akıcı, cesur anlatımlarla çözüm yollarını aktarmış. İş bundan sonra anlayana diyorum...

Dikmen1

Surdurulebilir, verimli, gelecege guvenle bakan aile sirketleri icin bir klavuz.Tunc bey'in akici ve yalin anlatimi ile ne gerekiyorsa onu anlatan, korkutmayak yerine cesaret veren bir eser.Isin dogrusunu isteyenlere oneriyorum.

4everyek

Aile işletmeri ile ilgili çok kitap okudum.Tunç bey yaşadıklarını çok güzel ve akıcı bir şekilde kitapına aktarmış.Çözüm yollarınıda göstermiş.Aile işletmelerinde çalışan ve patronların okumalarını tavsiye ederim.

ABUBEKİR TAŞKIN

Aile şirketleri için kılavuz niteliğinde bir kitap. Kesinlikle okunmalı.

shmsoran

Başarılı bir kitap olmuş. Aile şirketlerinin okumasını tavsiye ederim.

Son Kitap Kurdu

Aile şirketinin bir ferdi olarak okudum bu kitabı, ve Tunç bey çok iyi yansıtmış içimizi 🙂 Yılların verdiği gözlem ve yaşanmışlıkla akıcı, cesur anlatımlarla çözüm yollarını aktarmış. İş bundan sonra anlayana diyorum...

Dikmen1

Kitapta Neler Bulacaksınız?

kurumsallasma

Aile şirketlerinin başarıya ulaşması ve nesiller boyu devam etmesi, aile içi ilişkilerin sağlam olması, şirketin modern iş yönetim uygulamalarına açık olması ve profesyonelleşmesiyle mümkündür. Bu süreçler, aile içi iletişim sorunlarının çözülmesini, nesiller arası geçişlerin sorunsuz yönetilmesini ve şirketin dinamik piyasa koşullarına uyum sağlayarak rekabet gücünü korumasını gerektirir. Ailenizin mirasını ve işletmenizin geleceğini güvence altına almak için bu değerli kaynağı keşfetmenizi dilerim. Aile şirketinizin nesiller boyu başarıya ulaşması için şimdi bir atın.

Aile şirketlerinin başarıya ulaşması ve nesiller boyu devam etmesi, aile içi ilişkilerin sağlam olması, şirketin modern iş yönetim uygulamalarına açık olması ve profesyonelleşmesiyle mümkündür. Bu süreçler, aile içi iletişim sorunlarının çözülmesini, nesiller arası geçişlerin sorunsuz yönetilmesini ve şirketin dinamik piyasa koşullarına uyum sağlayarak rekabet gücünü korumasını gerektirir.
Ailenizin mirasını ve işletmenizin geleceğini güvence altına almak için bu değerli kaynağı keşfetmenizi dilerim. Aile şirketinizin nesiller boyu başarıya ulaşması için şimdi bir atın.