fbpx

Aile Şirketinizde Mutluluk Zamanında Önlem Alırsanız İmkansız Değil!

Aile şirketinizin tam ihtiyaç duyduğu gereksinimlerini karşılayacak doğru planlamayı birlikte yapalım, doğru kurumsallaşma stratejisi ile geleceğinizi güvence altına alalım.

Yaşayan Aile Anayasası

İhtiyacınıza uygun modeli tasarlıyoruz. Kurumsallaşma için neler yapılması gerektiğini sizin ihtiyaçlarınız belirler. Kurumsallaşma rastgele çalışmalar ile değil, şirket ihtiyaçlarını göz önünde bulundurularak uygulanan, kişiselleştirilmiş bir model ile mümkündür.

Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma

Ben kökleri 1920'lere dayanan dört nesillik sanayici bir aileden geliyorum!

Evet yanlış duymadınız, Ben kökleri 1920’lere dayanan dört nesillik sanayici bir aileden geliyorum.

Sizlerin ve şirketinizin ihtiyacının ne olduğunu emin olun çok iyi biliyorum. Çocukluğum ve gençliğim aile şirketlerinin içinde geçti. Bütün bu ve daha fazlası sorunları inanın çok gördüm. Pek çok aile şirketine yardımcı oldum.

Biliyorum bu problemlerden bir an önce kurtulmak istiyorsunuz. Zira belirli bir noktaya gelmiş hemen her aile şirketi az çok benzer problemleri yaşarlar.

Bu sorunları da doğru teşhis edip, doğru süreçlerden geçtiklerinde çözerler. Ve yine şunu biliyoruz ki görmezden gelen aileler de dağılır  ve/veya ortada bir şirket kalmaz. Öncelikle şu an bu yazıları okuyor olmanız farkındalığınızın olduğunu ve gelişmeye açık, gerekli adımları atmaya hazır olduğunuzu gösteriyor.

Hizmet Verdiğimiz Aile Şirketleri